AUTOMATYKA BRAM

Automatyka do bram jest dziś standardem przy budowie domów oraz wjazdów na zamknięte osiedla mieszkalne. Zapewniają niezwykły komfort bez konieczności ręcznego siłowania się z bramą, co jest szczególnie nieprzyjemne, gdy pada deszcz lub śnieg. Pełna automatyzacja pozwala na sterowanie otwieraniem i zamykaniem bramy bez wychodzenia z auta za pomocą bardzo łatwego w obsłudze pilota.

Nowoczesne silniki do bram są w pełni bezpieczne i bezawaryjne. Na ich poprawną pracę nie wpływają nawet najgorsze warunki atmosferyczne, kurz, błoto lub inne zanieczyszczenia. Są w praktyce bezobsługowe i dzięki różnym przydatnym funkcjom oraz cichej pracy zapewniają komfort, którego nie zapewnia żadne inne rozwiązanie.

Jaki silnik kupić do bramy przesuwnej?

Brama przesuwna jest jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa domu oraz domowników i ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się cała posesja z zewnątrz. Silniki do bram przesuwnych mają nie tylko sprostać jej otwieraniu, ale również nie zaburzyć jej wyglądu. Producenci oferują więc bogaty wybór kształtów oraz materiałów, z których wykonane są silniki, a także pozostałe elementy osprzętu sprawiając, że cały zestaw jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny.

Silniki do bram - funkcje

Bardzo ważną rolę przy wyborze tego typu urządzenia pełnią też zastosowane w nim zabezpieczenia i funkcje dodatkowe. To właśnie one gwarantują bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Łatwe programowanie dodatkowych pilotów, soft-start i soft-stop lub funkcja automatycznego cofania bramy przy wykryciu przeszkody to tylko niektóre z cech, z którymi warto się zapoznać.

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl