Automatyka do bram przesuwnych

Najlepsza automatyka do bram przesuwnych jest już dostępna w naszym sklepie internetowym WroLED.pl

Jeśli nie można zainstalować bramy skrzydłowej często idealnym odpowiednikiem jest brama przesuwna. Przy bramach przesuwnych wystarczy zainstalować automat do podłoża i listwy do bramy i główna część pracy jest już wykonana.

Bramy skrzydłowe działają niezależne od pogody. Dlatego automaty do bram działają samoczynnie – montuje się automat i od czasu do czasu konserwuje. Stale udoskonala się napędy do bram przesuwnych na podstawie opinii i doświadczenia klientów.

W dodatku, stawia się na prostotę i samodzielność montażu naszego sprzętu. Efektywna seria KSE prezentuje najlepszą relacje ceny do jakości urządzeń, wybierz dla siebie automat do bramy przesuwnej KSE 380 albo napęd do bramy przesuwnej KSE 180.

Jak wybrać najlepszy napęd do bramy?

Pamiętaj, że idealny napęd do bramy powinien być wyposażony w blokadę siłownika po zatrzymaniu, oświetlenie automatu, możliwość programowania dodatkowych pilotów oraz fotokomórkę, która zatrzyma mechanizm, gdy jakikolwiek obiekt znajdzie się w świetle bramy. Warto również zwrócić uwagę na prędkość otwierania bramy, klasę szczelności oraz zakres temperatury, w jakiej działa silnik.

Wbrew pozorom zakup odpowiedniego napędu do bramy wcale nie jest trudny. Aby go dokonać, na początku zastanów się, jaki rodzaj bramy chcesz zainstalować. Do wyboru masz bramę przesuwną lub skrzydłową. Gdy już zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź, jaki udźwig ma dany automat. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące napędu do bramy, skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie pomożemy Ci w doborze optymalnego produktu.

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl