Czujniki ruchu i zmierzchu

Inteligencja często jest utożsamiana po prostu z ogólnie pojętą mądrością. Ale po łacinie „intellego” oznacza „rozumienie”, „pojmowanie” - czyli cechy, które, dzięki współczesnej technologii, może uzyskać nawet w naszym mieszkaniu lub domu! Dzięki nowoczesnym i precyzyjnym czujnikom ruchu możemy znacznie zwiększyć komfort korzystania z naszego mieszkania, a także poprawić nasze poczucie bezpieczeństwa, a nawet – zaoszczędzić!

Przykładowo żarówka z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, z których często korzystamy, jak na przykład łazienka. Oprócz tego możemy zamontować również alarm działający w oparciu o czujniki ruchu, który podczas naszej nieobecności będzie odstraszał nieproszonych odwiedzających. Czujniki ruchu sprawdzą się również w ogrodzie! „Inteligentny” system podlewania sprawi, że nasze zraszacze automatycznie wyłączą się, kiedy będziemy chcieli przejść!

Oczywiście każde z tych zastosowań wymaga użycia specjalnego urządzenia, dlatego nasz sklep posiada w swojej ofercie tak specjalistyczne wyroby, jak mikrofalowy czujnik ruchu oraz niezwykle praktyczny zbliżeniowy czujnik ruchu i zmierzchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Nie znalazłeś produktu którego szukasz? Potrzebujesz pomocy w doborze ? 
Napisz do nas w oknie "Czatu" , e-mail: shop@wroled.pl lub zadzwoń 519 337 057 

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl