Przedłużacze elektryczne

Mogłoby się wydawać, że w czasach, kiedy wszyscy producenci dążą do tego, by do minimum ograniczyć ilość przewodów potrzebnych do pracy danego urządzenia, przedłużacze powinny powoli odchodzić w zapomnienie… Nic bardziej błędnego! Wciąż istnieje sporo sfer życia, w których dobrej jakości przedłużacze są na wagę złota! W końcu każde urządzenie elektryczne trzeba czasami naładować. Dodatkowo często zdarza się, że nie mamy gdzie podpiąć lampki lub przenośnego komputera! W takim przypadku najlepiej sprawdzają się staromodne, mogłoby się zdawać, przedłużacze elektryczne.

Drugim urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie swobodne funkcjonowanie w naszych zelektryfikowanych czasach, są przedłużacze bębnowe. Dzięki nim bez przeszkód możemy korzystać z kosiarek elektrycznych, zasilać prądem lampki na ogrodowej choince czy w końcu swobodnie słuchać radia podczas grilla na działce!
Dlatego w ofercie sklepu Wroled znajdziesz bogaty wybór przedłużaczy do domu i do ogrodu, w tym przedłużacze z wyłącznikiem i uziemieniem, które dodatkowo zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z urządzenia!

 

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl