Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
10 oryginalnych pomysłów na oświetlenie sufitu ledami

oświetlenie sufitu ledamiZ doświadczenia wiemy, że oświetlenie sufitu, sprawia bardzo duże kłopoty każdemu klientowi. Najczęściej zadawane nam pytanie to: w jaki sposób oświetlić sufit w salonie? Postanowiliśmy przygotować zestawienie 10-iu najbardziej popularnych sposobów na oświetlenia naszego sufitu salonowego czy kuchennego. Mamy nadzieję, iż Nasze starania ku temu, ułatwią sprawę doboru oświetlenia. Wszystkie propozycje produktowe są z energooszczędnymi źródłami światła LED.

Jakie oświetlenie do łazienki będzie idealne? [PORADNIK]

łazienka z oświetleniem led

Oprawy led typu downlight, stały się niezmiernie popularnym rozwiązaniem oświetlenia led, stosowanego m.in. w łazienkach.

Są to lampy do montażu podtynkowego lub natynkowego, produkowane w sposób aby zapewniały bezpośrednio strumień światła.

Downlight’y led zbudowane są niemal całkowicie z aluminium a źródło światła idealnie rozprasza zastosowana mleczna przesłona.

Zakres zastosowania lamp led tego typu, jest niezwykle szeroki. Możemy je montować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz (tutaj są wymagane oprawy led o stopniu ochrony min. IP65).

Stosujemy jest zarówno w domu (najczęściej w łazienkach i salonach) jaki i biurach – miejscach pracy.

 
Profile aluminiowe LED - rodzaje i zastosowanie oraz montaż [PORADNIK]

profil aluminiowy led

W poniższym tekście, chcielibyśmy przybliżyć Państwu zagadania związanie z profilami aluminiowymi LED. Omówimy rodzaje profili led. Przedstawimy ich zastosowanie. Udzielimy także kilku wskazówek, które pomogą przy ich montażu. Mamy nadzieje, że Nasz artykuł w pełni wyjaśni i pomoże potencjalnym klientom, którzy są zainteresowani oświetleniem w technologii led.

Zwroty i reklamacje

1. Kupujący konsument ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów wysyłki), składając stosowne oświadczenie na piśmie.
2. Klient może odstąpić od umowy poprzez wypełnienie Formularza „Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość”, stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego.
3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania zakupionego towaru na własny koszt na adres podany przez Sprzedawcę w stanie niezmienionym wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu.
4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko i wyłącznie w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów użytkowania).
5. Zwrot luster jest możliwy tylko w przypadku, gdy nie została zdjęta z nich folia ochronna.
6. Zwrotom nie podlegają towary wykonane na zamówienie Kupującego.
7. Zwrotowi podlega jedynie kwota obejmująca cenę za towar.
8. Przesyłki za pobraniem albo na koszt odbiorcy stanowiące zwrot zamówienia nie będą odbierane przez Sprzedawcę.
9. Poniesiony koszt zamówienia, pomniejszony o wartość usługi spedycyjnej, zostanie zwrócony przelewem na wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy, numer rachunku bankowego w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwróconego towaru.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Sklep wroLED Wrocław
ul. Grota Roweckiego 168 
50-001 Wrocław 
Z dopiskiem reklamacja/zwrot 

 Formularz zwrotu towaru

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl