Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
Oświetlenie schodowe LED - Poradnik z najlepszymi aranżacjami

aranżacja 1 podświetlanych schodów ledamiWielu Naszych klientów ma ogromny problem z dobraniem odpowiedniego oświetlenia schodowego.

W celu pomocy, przedstawiamy krótki artykuł, opisujący zagadnienia związanie z prawidłowym oświetleniem schodów. Przedstawimy schematy podłączenia czy opiszemy, jak podłączyć oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu.

Postaramy się także doradzić, jaka barwa opraw schodowych będzie idealna dla Nas. Opiszemy również zagadnienie związanie z oświetleniem schodowym 230V lub 12V.

Jak oświetlić lustro taśmą LED? Realizacja u klienta we Wrocławiu

Nie macie Państwo pomysłu jak oświetlić swoje lustro – czy to łazience czy w salonie? Poniżej przedstawiamy zdjęcia z Naszej realizacji u klienta. W bardzo łatwy sposób oraz tanim kosztem, możemy w nowoczesny sposób oświetlić lustro, dzięki taśmie LED oraz profilom aluminiowym, tworzącym ciągłą (idealną – bez widocznych punktów LED) linie światła.

10 oryginalnych pomysłów na oświetlenie sufitu ledami

oświetlenie sufitu ledamiZ doświadczenia wiemy, że oświetlenie sufitu, sprawia bardzo duże kłopoty każdemu klientowi. Najczęściej zadawane nam pytanie to: w jaki sposób oświetlić sufit w salonie? Postanowiliśmy przygotować zestawienie 10-iu najbardziej popularnych sposobów na oświetlenia naszego sufitu salonowego czy kuchennego. Mamy nadzieję, iż Nasze starania ku temu, ułatwią sprawę doboru oświetlenia. Wszystkie propozycje produktowe są z energooszczędnymi źródłami światła LED.

Zwroty i reklamacje

1. Kupujący konsument ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów wysyłki), składając stosowne oświadczenie na piśmie.
2. Klient może odstąpić od umowy poprzez wypełnienie Formularza „Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość”, stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego.
3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania zakupionego towaru na własny koszt na adres podany przez Sprzedawcę w stanie niezmienionym wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu.
4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko i wyłącznie w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów użytkowania).
5. Zwrot luster jest możliwy tylko w przypadku, gdy nie została zdjęta z nich folia ochronna.
6. Zwrotom nie podlegają towary wykonane na zamówienie Kupującego.
7. Zwrotowi podlega jedynie kwota obejmująca cenę za towar.
8. Przesyłki za pobraniem albo na koszt odbiorcy stanowiące zwrot zamówienia nie będą odbierane przez Sprzedawcę.
9. Poniesiony koszt zamówienia, pomniejszony o wartość usługi spedycyjnej, zostanie zwrócony przelewem na wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy, numer rachunku bankowego w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwróconego towaru.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Sklep wroLED Wrocław
ul. Grota Roweckiego 168 
50-001 Wrocław 
Z dopiskiem reklamacja/zwrot 

 Formularz zwrotu towaru

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl