Oświetlenie sklepu odzieżowego - jak to zrobić? REALIZACJA

Jak najlepiej oświetlić butik - sklep odzieżowy?

Mamy przyjemność pochwalić się jedną z Naszych ostatnich realizacji dotyczącej oświetlenia butiku odzieżowego u jednego z Naszych klientów. Lampy zostały dostarczone do salonu odzieżowego w miejscowości Lubin na Dolnym Śląsku.

Według Nas, zastosowane lampy LED typu Track na szynoprzewód zdecydowanie spełniają swoje zadanie.

lampy LED typu Track

oświetlenie sklepu odzieżowego

Dodatkowym atutem tych lamp jest to, iż posiadają możliwość wymiany źródła światła - niesie to ze sobą ogromną ilość zalet. Jedną z nich jest to, że klient może dostosować sobie takowe źródło światła do własnej potrzeby. Przykład: w pewnej części swojego salonu można zastosować żarówkę LED GU10 o wąskim kącie świecenie, co spowoduje kierunkowe oświetlenie konkretnego przedmiotu np. kurtka czy buty. W innej części salonu można zastosować żarówkę LED o szerokim kącie świecenia co spowoduje oświetlenie większej części pomieszczenia.

żarówkę LED o szerokim kącie świecenia

Lampy i oprawy LED na szynę to nowoczesne rozwiązanie na Polskim rynku. Wszystkie konkurencyjne firmy oferują klientom lampy na szynę ze zintegrowanym źródłem światła LED, co prawdopodobnie przyniesie problem w przyszłości. Mimo iż technologia LED jest bardzo dobrym rozwiązaniem, to te rozwiązanie także są awaryjne. Lampy z niewymiennym źródłem światła, po jakimś czasie zepsują się, a wtedy pojawi się problem z otrzymaniem odpowiedniego zamiennika lub reklamacjami u dostawy.

Sklep z oświetleniem WROLED z Wrocławia oferuje Państwu system lamp na szynę 1 fazową oraz 3 fazową z wymiennymi źródłami światła, co niezwykle ułatwia późniejsze użytkowanie. Jeśli zastosowana żarówka ulegnie uszkodzeniu, będzie można ją wymienić bez żadnego problemu.

system lamp na szynę 1 fazową oraz 3 fazową z wymiennymi źródłami światła

Przedstawianą realizację lamp można zobaczyć w butiku Pracownia Stylu u Pani Pauli Szumnej w Lubinie przy ulicy ul. Wyszyńskiego 16 DB.

Zamontowane produkty to:

  • lampa na szynę 1-fazową typu Track z możliwością wymiany źródła światła w kolorze białym,
  • żarówka LED z trzonkiem GU10 marki Philips w barwie 4000K w wąskim kącie świecenia,
  • szynoprzewody 1-fazowe w odcinkach 2mb oraz 1mb - kolor biały.

Dodatkowo warto podkreślić, że całość oświetlenia jest sterowana ze smartfonu dzięki sterownikom WiFi polskiego producenta Blebox. Zastosowany sterownik to przekaźnik WiFi Blebox SwitchBox. Umożliwia on klientowi sterowanie oświetleniem z każdego miejsca na świecie.

Zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za udostępnienie zdjęć Pani Pauli. W naszym sklepie szynoprzewody 1-fazowe oraz 3-fazowe znajdziecie Państwo tutaj: https://wroled.pl/pl/c/Szynoprzewody/120

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl