Odbojnice drewniane

Jak sama nazwa wskazuje, odbojnice mają odbijać uderzenia oraz zabezpieczać ściany i inne elementy konstrukcyjne przed uszkodzeniami mechanicznymi. W halach przemysłowych i zakładach pracy stosuje się różnego rodzaju odbojnice, których wybór dostosowany jest do specyfiki danego miejsca.

Nasz sklep internetowy z siedzibą we Wrocławiu oferuje odbojnice drewniane w dobrej cenie! Są one wykonane z wysokiej jakości drewna są estetyczne i skuteczne oraz praktyczne! Dzięki prostej konstrukcji uszkodzona odbojnica drewniana może być bez problemu wymieniona na nową. W sprzedaży posiadamy również metalowe uchwyty mocujące Koelner wykonane z doskonałej gatunkowo stali oraz posiadające odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne oraz odporne na zginanie i proste w montażu kotwy stalowe. Odbojnica przyziemna chroni przed uderzeniami widlaka lub ręcznego paleciaka. Stąd są często określane mianem "odbojnice wózkowe". Drewniana belka odbojowa na pewno znajdzie zastosowanie w Twoim magazynie lub hali przemysłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl