Odbojnice drewniane

Jak sama nazwa wskazuje, odbojnice mają odbijać uderzenia oraz zabezpieczać ściany i inne elementy konstrukcyjne przed uszkodzeniami mechanicznymi. W halach przemysłowych i zakładach pracy stosuje się różnego rodzaju odbojnice, których wybór dostosowany jest do specyfiki danego miejsca.

Nasz sklep internetowy z siedzibą we Wrocławiu oferuje odbojnice drewniane w dobrej cenie! Są one wykonane z wysokiej jakości drewna są estetyczne i skuteczne oraz praktyczne! Dzięki prostej konstrukcji uszkodzona odbojnica drewniana może być bez problemu wymieniona na nową. W sprzedaży posiadamy również metalowe uchwyty mocujące Koelner wykonane z doskonałej gatunkowo stali oraz posiadające odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne oraz odporne na zginanie i proste w montażu kotwy stalowe. Odbojnica przyziemna chroni przed uderzeniami widlaka lub ręcznego paleciaka. Stąd są często określane mianem "odbojnice wózkowe". Drewniana belka odbojowa na pewno znajdzie zastosowanie w Twoim magazynie lub hali przemysłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

Możliwość wymiany
lub zwrotu
Dostawa nawet
następnego dnia
Gwarancja na
wszystkie produkty

Sklep z taśmami led i oświetleniem!

Nasz sklep oferuje zarówno nowoczesne rozwiązania - taśmy led, profile aluminiowe. Jak i bardziej tradycyjne rozwiązania jak lampy sufitowe czy lampy na szynie. Siedziba sklepu znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Grota-Roweckiego 168. Większość naszych klientów pochodzi jednak z Internetu!

Staramy się oferować najlepsze ceny na taśmy led (w tym taśmy led cob ), żarówki, zasilacze do taśm led. Pomożemy również w doborze urządzeń smart home do Twojego domu czy mieszkania.

Sprawdź naszą stronę
Pytania i odpowiedzi

Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Sprawdź pytana i odpowiedzi

Jesteśmy po to,
aby Ci pomóc!

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl