Jak oświetlić sklep odzieżowy? [REALIZACJA]

realizacja oświetlenia w sklepie odzieżowym

Realizacja u klienta w Oleśnicy koło Wrocławia.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka zdjęć z realizacji montażu oświetlenia sklepu odzieżowego u Naszego klienta.

Głównym zadaniem było rozświetlenie pomieszczenia i wyeksponowanie odzieży dla kobiet w salonie sprzedażowym.

Zastosowane zostały lampy typu Track Light w barwie neutralnej 4000K z wąskim kątem świecenia,montowane na szynę 1-fazową.

czytaj całość »
Najlepsze profile aluminiowe do montażu taśm led! [PORADNIK]

profile-aluminiowe led

Jako sklep internetowy i stacjonarny Wroled z Wrocławia, specjalizujemy się w branży LED.

Jednymi z głównych produktów z tego zakresu, są profile aluminiowe, dedykowane do taśm ledowych.

W poniższym artykule, chcielibyśmy Państwu wyjaśnić kilka aspektów z nimi związanych, m.in. do czego służą profile aluminiowe led, w jaki sposób je montować oraz jakie są ich rodzaje.

Opiszemy krok po kroku, jak najlepiej zainstalować profile do pasków ledowych i jakich użyć do tego narzędzi.

Podpowiemy także, gdzie kupić profile aluminiowe do led’ów w dobrej cenie.

Sklepów z asortymentem ledowym jest wiele, gorzej natomiast ze specjalistami, którzy potrafią doradzić i pomóc.

Gwarantujemy fachową pomoc i szeroką wiedzę, którą podzielimy się z każdym zainteresowanym Naszym asortymentem. 

Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Oświetlenie luster w salonie Pole Dance Pole Empir [REALIZACJA]

Nasza firma wroLED.pl na przełomie marca i kwietnia 2018r wykonała bardzo ciekawy projekt w nowym wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia. 

Realizacja odbyła się w nowo otwartej szkole Pole Dance Pole Empire we WrocławiuNaszym zadaniem była instalacja ram do wielkich luster oraz oświetlenie ich taśmami LED kolorowymi (RGB).

To wyjątkowe miejsce, składa się z kilku sal gdzie umieszczone są lustra o wysokości 3,5 metra a szerokość jednej ze ścian na której znajdują się lustra wynosi ponad 9 metrów. 

czytaj całość »
Czujnik jakości powietrza AirSensor od Blebox!

Blebox AirSensor - czujnik jakości powietrza w systemie Blebox!

Zanieczyszczenie powietrza!

Z pewnością wielu z Was ostatnimi czasy słyszy o zanieczyszczeniu powietrza w naszym kraju. 

Zwiększone wartości substancji szkodliwych dla zdrowia występujących w powietrzu występują najczęściej w dużych miastach. 

W skład smogu wchodzą szkodliwe związki chemiczne, pyły, które są czynnikami alergizującymi, mogą powodować astmę, niewydolność oddechową i wiele innych nieprzyjemnych konsekwencji.

Smog w Polsce! 

Jak wcześniej wspomnieliśmy, na zjawisko SMOGU narażone są szczególnie większe miasta w Polsce. 
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że 33 z 50 miast w Unii Europejskiej o największym stężeniu pyły PM2,5 jest właśnie w Polsce!

Smog w naszym kraju występuje głównie w sezonie grzewczym czyli od września do kwietnia. 
W roku 2017 normy pyłów PM10 i PM2.5 zostały przekroczone aż o 3000% wg. Głównego Inspektora Sanitarnego!

czytaj całość »
Jak dobrać oświetlenie ledowe do biura i gabinetu? [PORADNIK]

dobór oświetlenia ledowego do biura i gabinetu

Biuro czy też gabinet jest niezwykle ważnym miejscem dla ludzi, którzy pracują stacjonarnie. Co za tym idzie, powinno być bardzo dobrze i nowocześnie oświetlone.

Jeżeli oświetlenie biura jest odpowiednio dobrane, praca staje się łatwiejsza, a nasze oczy nie męczą się. Podczas planowania aranżacji pomieszczenia biurowego, jego oświetlenie najlepiej zastosować w technologii led.

Daje to niesamowite efekty w postaci oszczędności Naszych pieniędzy. Nie wiesz jak zaprojektować oświetlenie w biurze?! Mamy nadzieję, że Nasz poniższy wpis wiele Państwu wyjaśni. Pamiętaj! Nowoczesne oświetlenie biura staje się jego wizytówką.

 
czytaj całość »
Jak nowocześnie oświetlić schody ledami? - Realizacja u klienta we Wrocławiu.

ledowe oświetlenie schodów Nie masz pomysłu jak oświetlić schody? Potrzebujesz wsparcia z zakresu oświetlenia schodowego led? Ten wpis jest dla Ciebie!

Mamy przyjemność przedstawić jedną z ostatnich realizacji, jaką przeprowadziliśmy u klienta w domu mieszkalnym we Wrocławiu.

Pan Andrzej, nasz elektryk, wykonał dla klienta z Wrocławia oświetlenie schodowe za pomocą taśmy led, profili aluminiowych oraz ściemniacza do taśm led białych wLightBoxs producenta Blebox.

Jaki był koszt tego oświetlenia schodowego? Naprawdę niewielki!
W linkach ceny do produktów. Końcowy efekt jest rewelacyjny, a do tego nowoczesny! Dla potwierdzenie przedstawiamy zdjęcia z realizacji. Klient naprawdę zadowolony!

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do kontaktu z Wroled.pl

czytaj całość »
Nowoczesny pomysł na oświetlenie salonu ledami [ARANŻACJE]

pomysł na aranżację sufitu ledamiPoniższy wpis na Naszego bloga, będzie dotyczył zagadnienia niezmiernie popularnego w branży LED, jakim jest oświetlenie led w salonie. Przygotujemy również małą galerię ze zdjęciami, przedstawiającymi nowoczesne realizację.

Do rozświetlenia salonu, najczęściej stosowane jest oświetlenie led sufitowe. Daje to dwie możliwości – zamontowania natynkowego lub podtynkowego. Jest to zależne od tego, jaki typ oprawy kupimy i jak mamy wykonany sufit.

Oprawy sufitowe led – jest to jednak pojęcie względne. Kryją się pod nim różnorakiego rodzaju oprawy. Mogą to być rozwiązania led downlight (montowane natynkowo lub podtynkowo), oczka do żarówek led, plafony led czy np. panele led 60x60 oraz 120x30.

Coraz częściej jest stosowana taśma ledowa do sufitu obniżanego, montowana w profilach aluminiowych led. Daje to przepiękny efekt w postaci idealnego strumienia, jaki rozprzestrzenia się wokół salonu. Aranżacja oświetlenia led w salonie zawsze sprawia wiele kłopotów, związanych z brakiem pomysłu. Właśnie dlatego, postanowiliśmy przygotować poniższy krótki wpis. Mamy nadzieję, że pomoże zainteresowanym.

czytaj całość »
Nowoczesne sposoby sterowania oświetleniem domu z Mi-Light [PORADNIK]

jak sterować oświetleniem mieszkaniaDostajemy ogromną ilość zapytań od klientów. Najbardziej popularne tak oto brzmi: „Jak sterować oświetleniem LED w mieszkaniu”?

W odpowiedzi na to pytanie, postanowiliśmy, że Nasz najnowszy wpis na Blogu, będzie bardzo dokładnie opisywał zagadnienie związane ze sterowaniem oświetleniem w domu. Przybliżmy więc Państwu nowoczesny system sterowania oświetleniem LED producenta Milight, który kapitalnie sprawdza się do tego typu rozwiązań.

Najnowsza seria MiLighta, gwarantuje niezliczoną liczbę rozwiązań, podczas aranżacji Twojego pomieszczenia. Po przeczytaniu Naszego wpisu o produktach marki Milight, jesteśmy pewni, że sprawa związana ze sterowaniem oświetleniem na pilota rozjaśni się całkowicie.

czytaj całość »
Oświetlenie schodowe LED - Poradnik z najlepszymi aranżacjami

aranżacja 1 podświetlanych schodów ledamiWielu Naszych klientów ma ogromny problem z dobraniem odpowiedniego oświetlenia schodowego.

W celu pomocy, przedstawiamy krótki artykuł, opisujący zagadnienia związanie z prawidłowym oświetleniem schodów. Przedstawimy schematy podłączenia czy opiszemy, jak podłączyć oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu.

Postaramy się także doradzić, jaka barwa opraw schodowych będzie idealna dla Nas. Opiszemy również zagadnienie związanie z oświetleniem schodowym 230V lub 12V.

czytaj całość »
OŚWIETLENIE SALONU VR ! ATRAKCYJNE WNĘTRZE Z TAŚMĄ LED!

OŚWIETLENIE SALONU VR ! ATRAKCYJNE WNĘTRZE Z TAŚMĄ LED!

Tym razem prezentujemy Wam kolejny ciekawy pomysł zrealizowany przez naszego klienta w wyjątkowym miejscu jakim jest salon Wirtualnej Rzeczywistości – IntoVR!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji oraz efekt jaki udało się osiągnąć przy zastosowaniu taśmy LED RGB, profili aluminiowych oraz sterownika taśm LED RGB Blebox wLightBox

czytaj całość »
Jak oświetlić lustro taśmą LED? Realizacja u klienta we Wrocławiu

Nie macie Państwo pomysłu jak oświetlić swoje lustro – czy to łazience czy w salonie? Poniżej przedstawiamy zdjęcia z Naszej realizacji u klienta. W bardzo łatwy sposób oraz tanim kosztem, możemy w nowoczesny sposób oświetlić lustro, dzięki taśmie LED oraz profilom aluminiowym, tworzącym ciągłą (idealną – bez widocznych punktów LED) linie światła.

czytaj całość »
10 oryginalnych pomysłów na oświetlenie sufitu ledami

oświetlenie sufitu ledamiZ doświadczenia wiemy, że oświetlenie sufitu, sprawia bardzo duże kłopoty każdemu klientowi. Najczęściej zadawane nam pytanie to: w jaki sposób oświetlić sufit w salonie? Postanowiliśmy przygotować zestawienie 10-iu najbardziej popularnych sposobów na oświetlenia naszego sufitu salonowego czy kuchennego. Mamy nadzieję, iż Nasze starania ku temu, ułatwią sprawę doboru oświetlenia. Wszystkie propozycje produktowe są z energooszczędnymi źródłami światła LED.

czytaj całość »
Co wybrać: Blebox SwitchBox czy Zamel ROW-1 ?

Blebox SwitchBox czy Zamel ROW-1 ?

Dzisiaj podejmiemy się tematu porównania modułów pochodzących od różnych producentów, które pełnią taką samą funkcję. 

Na wstępie pragniemy jednak zaznaczyć, że jest to nasza opinia i test nie został w żaden sposób sponsorowany przez jakiegokolwiek producenta.
Jako maniacy nowych technologii pragniemy podzielić się z Wami naszymi wnioskami i spostrzeżeniami.
Już tutaj można śmiało powiedzieć, że oba urządzenia zasługują na uwagę i warto polecić każdy z nich.  

Przejdźmy jednak do porównania.  

czytaj całość »
Jakie oświetlenie do łazienki będzie idealne? [PORADNIK]

łazienka z oświetleniem led

Oprawy led typu downlight, stały się niezmiernie popularnym rozwiązaniem oświetlenia led, stosowanego m.in. w łazienkach.

Są to lampy do montażu podtynkowego lub natynkowego, produkowane w sposób aby zapewniały bezpośrednio strumień światła.

Downlight’y led zbudowane są niemal całkowicie z aluminium a źródło światła idealnie rozprasza zastosowana mleczna przesłona.

Zakres zastosowania lamp led tego typu, jest niezwykle szeroki. Możemy je montować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz (tutaj są wymagane oprawy led o stopniu ochrony min. IP65).

Stosujemy jest zarówno w domu (najczęściej w łazienkach i salonach) jaki i biurach – miejscach pracy.

 
czytaj całość »
Blebox InBox – kolejna nowość Blebox! Zwykły przycisk staje się przyciskiem inteligentnym!

Blebox InBox – kolejna nowość Blebox! Zwykły przycisk staje się przyciskiem inteligentnym!


Dopiero co rozpoczynamy rok 2018 a Blebox częstuje nas nowościami. 
Jest nam ponownie bardzo miło, zaprezentować Wam nowy moduł Blebox jakim jest InBox!

InBox to niewielkich rozmiarów moduł, który pracuje w ekosystemie urządzeń Blebox. 
Jest to kolejny kolejny moduł zaraz po pilotach uRemote, który umożliwi nam na sterowanie pozostałymi modułami Blebox zdalnie bez użycia telefonu czy komputera. 

czytaj całość »
Profile aluminiowe LED - rodzaje i zastosowanie oraz montaż [PORADNIK]

profil aluminiowy led

W poniższym tekście, chcielibyśmy przybliżyć Państwu zagadania związanie z profilami aluminiowymi LED. Omówimy rodzaje profili led. Przedstawimy ich zastosowanie. Udzielimy także kilku wskazówek, które pomogą przy ich montażu. Mamy nadzieje, że Nasz artykuł w pełni wyjaśni i pomoże potencjalnym klientom, którzy są zainteresowani oświetleniem w technologii led.

czytaj całość »
Taśma LED RGB i RGBW - co warto wiedzieć przed zakupem?

Na wstępie Naszego artykuły, chcielibyśmy wyjaśnić co to są taśmy led RGBW oraz taśmy led RGB. Taśma led RGBW oraz RGB najczęściej produkowana jest przy zastosowaniu diody 5050, emitującej 4 (RGBW) lub 3 (RGB) podstawowe barwy światła. Jest to kolor czerwony, zielony, niebieski oraz biały (w przypadku taśmy led RGBW). Taśma kolorowa z dodatkową barwą białą jest produkowana w dwóch rodzajach.

 

Pierwszym rodzajem jest taśma, przy której wszystkie barwy są emitowane z jednej diody. Krótko mówiąc – 4 mikroskopijne diody są umieszczone w środku jednej większej (dioda 5050). Takowa taśma jest droższa, natomiast podczas wybierania barwy przy pomocy sterownika, jest ona równomierna i jednolita. Drugim rodzajem taśmy ledowej z kolorem białym, to taka, która posiada osobno umieszczoną diodę (co druga dioda na pasku led) odpowiadającą za ustalanie takowego koloru białego. Emitowany strumień nie jest wtedy jednolity. Przykładem może być zastosowanie takiej taśmy led w suficie obniżanym. Są mocno widoczne punkty diody odbijające się w oświetlanej części sufitu.

czytaj całość »
Jak zamontować taśmę LED w kuchni?

taśma ledowa w kuchni

Oświetlenie led do kuchni to bardzo ważna kwestia w każdym domu mieszkalnym. Dobrze dobrane oświetlenie kuchenne, mocno ułatwia codzienne funkcjonowanie i prace domowe. W przedstawianym artykule skupimy się w szczególności nad oświetleniem szafek kuchennych.

Dobre oświetlenie pod szafki kuchenne powinno być odpowiednio dobrane. Najważniejszymi elementami jest profesionalna taśma ledowa oraz niezbędny do niej zasilacz. Koniecznym jest także wybranie profilu aluminiowego w celu zabezpieczenia wklejonej taśmy led przed czynnikami zewnętrznymi oraz odprowadzenia generowanego przez nią ciepła.

czytaj całość »
Kontakt

wroLED - sklep stacjonary z oświetleniem LED
ul Grota Roweckiego 168
Wrocław 50-001
NIP: 6141612168

Otwarte pon-pt: 8'30-16'30

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
- 519 337 057

www.wroled.pl

e-mail: shop@wroled.pl
e-mail: bhp@incor.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl