Profile ochronne narożne

Można powiedzieć, że zabezpieczenia i profile ochronne z kauczuku to artykuły wielofunkcyjne! Przede wszystkim dzięki wyraźnym, kontrastowym barwom ostrzegają i zapobiegają niebezpieczeństwu, a dodatkowo, dzięki zastosowanym przy ich produkcji miękkim materiałom, chronią zarówno powierzchnie, na których są zamontowane, jak i wszelkiego rodzaju urządzenia wykorzystywane przy pracy czy w końcu samych pracowników! Nic zatem dziwnego, że narożniki ścienne ochronne to świetne zabezpieczenie krawędzi i narożników hal produkcyjnych, magazynów czy parkingów!

Gdzie znaleźć tego rodzaju wysokiej jakości artykuły BHP w przystępnej cenie? Nasz sklep z siedzibą we Wrocławiu oferuje narożniki ścienne zabezpieczające znanych i cenionych producentów! W naszym katalogu znajdziesz narożniki ochronne piankowe i kauczukowe producenta Procity oraz praktyczne profile ścienne! Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie atesty oraz są zgodne z dyrektywą CE 92/58 dotyczącą zaleceń z zakresu BHP.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl