Czego szukasz?

SZLABANY PARKINGOWE

Szlabany parkingowe to urządzenia służące do ograniczenia dostępu do określonej przestrzeni, takiej jak parking, plac zabaw czy strefa rekreacyjna. Są one wyposażone w mechanizm pozwalający na podnoszenie i opuszczanie szlabanu, co umożliwia lub uniemożliwia przejazd samochodem lub innym pojazdem. Szlabany parkingowe mogą być zasilane z sieci elektrycznej lub za pomocą baterii, co pozwala na ich elastyczne użytkowanie w różnych miejscach. Są one także wyposażone w różnego rodzaju systemy zabezpieczeń, takie jak czujniki ruchu czy zintegrowane zamki, które zapewniają bezpieczeństwo i kontrolę dostępu. Szlabany parkingowe są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli parkingów, firm i instytucji, które chcą zapewnić swoim klientom lub pracownikom wygodne i bezpieczne miejsca parkingowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb i wymagań.

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

Możliwość wymiany
lub zwrotu
Dostawa nawet
następnego dnia
Gwarancja na
wszystkie produkty

Sklep z taśmami led i oświetleniem!

Nasz sklep oferuje zarówno nowoczesne rozwiązania - taśmy led, profile aluminiowe. Jak i bardziej tradycyjne rozwiązania jak lampy sufitowe czy lampy na szynie. Siedziba sklepu znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Grota-Roweckiego 168. Większość naszych klientów pochodzi jednak z Internetu!

Staramy się oferować najlepsze ceny na taśmy led (w tym taśmy led cob ), żarówki, zasilacze do taśm led. Pomożemy również w doborze urządzeń smart home do Twojego domu czy mieszkania.

Sprawdź naszą stronę
Pytania i odpowiedzi

Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Sprawdź pytana i odpowiedzi

Jesteśmy po to,
aby Ci pomóc!

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl