System A-Ware i Bluespot

Sygnalizacja świetlna to jeden z lepszych wynalazków, dzięki któremu znacząco zwiększono bezpieczeństwo na drodze. Jednak skrzyżowania czy przejścia dla pieszych to nie jedyne miejsca, gdzie kolorowe światła regulują przepływ ruchu! Sygnalizator świetlny jest coraz częściej spotykany również w wielkich halach produkcyjnych oraz magazynach, gdzie bezpieczeństwo pracy wymaga szczególnych rozwiązań!

Nasz sklep internetowy z siedzibą we Wrocławiu posiada w swojej ofercie urządzenia, których głównym celem jest zapewnienie odpowiednich warunków w zakładzie produkcyjnym czy hali magazynowej - System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. We Wroled znajdziesz między innymi nowoczesne zintegrowane systemy bezpieczeństwa A-Ware, które w czytelny sposób informują uczestników ruchu o zagrożeniu. Posiadają one sygnalizator Blue Spot. Dzięki temu, że posiadają odpowiednio dobrane kolory świateł (lampy ostrzegawcze LED Blue Spot) oraz bezprzewodowy czujnik ruchu, ostrzegają przed nadjeżdżającym pojazdem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Pamiętaj, że na bezpieczeństwie w miejscu pracy nie można oszczędzać!

Sygnalizator Blue Spot Sygnalizator Blue Spot
Cena: 279,00 zł
brutto
szt.
Więcej zobacz więcej

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

Możliwość wymiany
lub zwrotu
Dostawa nawet
następnego dnia
Gwarancja na
wszystkie produkty

Sklep z taśmami led i oświetleniem!

Nasz sklep oferuje zarówno nowoczesne rozwiązania - taśmy led, profile aluminiowe. Jak i bardziej tradycyjne rozwiązania jak lampy sufitowe czy lampy na szynie. Siedziba sklepu znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Grota-Roweckiego 168. Większość naszych klientów pochodzi jednak z Internetu!

Staramy się oferować najlepsze ceny na taśmy led (w tym taśmy led cob ), żarówki, zasilacze do taśm led. Pomożemy również w doborze urządzeń smart home do Twojego domu czy mieszkania.

Sprawdź naszą stronę
Pytania i odpowiedzi

Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Sprawdź pytana i odpowiedzi

Jesteśmy po to,
aby Ci pomóc!

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl