NAŚWIETLACZE LED

Naświetlacz LED 10W, 20W, 30W, 50W czy 100W to idealnie rozwiązanie w przypadku konieczności oświetlenia magazynowego lub produkcyjnego. Bardzo dobrze sprawdza się również przy zastosowaniach zewnętrznych, np. oświetlenie parkingów, placów. Są także dostępne naświetlacze LED dużej mocy: 150W, 200W, 500W, 1000W.

Oświetlacz LED niesie ze sobą wiele korzyści, główna korzyść to bardzo duża oszczędności w porównaniu z konwencjonalnymi halogenami żarowymi. Nasz sklep oferuje naświetlacze LED producenta Osram, Nextec, GTV, LEDKIA w dobrej cenie. Jest również naświetlacz przenośny, który sprawdzi się przy konieczności chwilowego oświetlenia pomieszczenia.

Sklep internetowy Wroled z Wrocławia oferuje właśnie takowe naświetlacze led zewnętrzne w dobrych cenach. Naświetlacz led to najczęściej stosowane rozwiązanie do oświetlania różnego rodzaju obszarów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Obudowa naświetlacza ledowego jak wykonana w sposób taki, aby chroniła produkt przed wpływem negatywnych czynników .

Halopaki ledowe bardzo często są również stosowane, jako lampy od ogromnej mocy w halach produkcyjnych, magazynowych czy przemysłowych. Zastosowane w nich diody ledowe są bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na stałą bezawaryjność oraz długą pracę produktu.

Naświetalcze led wytwarzają o 90% mniej ciepła w porównaniu z konwencjonalnymi lampami żarowymi. Największą zaletą naświetlacza led jest bardzo niski pobór prądu. Pobierają o 80% mniej energii niż konwencjonalne oświetlenie przemysłowe. Przekłada się to na ogromne oszczędności finansowe. Nie emitują szkodliwego dla zdrowia promieniowania. Żywotności profesionalnych naświetlaczy ledowych oscyluje w granicach 50 -70 tys. godzin. Jest to o wiele większa trwałość w porównaniu ze starymi lampami, dotychczas stosowanymi.

W razie zainteresowania jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pracownicy sklepu wroLED służą fachową pomocą i profesionalnym doborem oświetlenia.
Proponujemy naprawdę bardzo szeroką paletę naświetlaczy zewnętrznych i wewnętrznych.


WYBIERZ SERIĘ PRODUKTÓW: 

 

EKONOMICZNE NASWIETLACZE NASWIETLACZE SLIM NASWIETLACZ LED SERIA PRO PHILIPS
NAŚWIETLACZE LED SERIA EKONOMICZNA NAŚWIETLACZE LED SERIA SUPER SLIM NAŚWIETLACZE LED SERIA PHILIPS PRO

 

NASWIETLACZE-LED-PRZEMYSLOWE NASWIETLACZE-LED-FROST NASWIETLACZE-LED-ELEGANCE
NAŚWIETLACZE LED SERIA PRO 

NAŚWIETLACZE LED SERIA FROST

NAŚWIETLACZE LED SERIA ELEGANCE

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl