Wygrodzenia bezpieczeństwa BHP

Strefa niebezpieczna to miejsce w zakładzie lub na ulicy, w którym występuje zagrożenie dla zdrowia lub życia pracowników oraz osób postronnych. Dlatego zgodnie z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, w celu minimalizacji ryzyka, taką strefę powinno się odpowiednio oznakować oraz odgrodzić! Dzięki zastosowaniu wygrodzenia zgodnego z wymogami BHP możemy znacznie ograniczyć czy wręcz wyeliminować zdarzające się w pracy wypadki! Słupki oraz barierki ochronne BHP, w połączeniu ze znakami ostrzegawczymi, sprawią, że niebezpieczna strefa będzie doskonale widoczna!

Nasz sklep z siedzibą we Wrocławiu oferuje wygrodzenia bezpieczeństwa producenta Procity. W naszym katalogu znajdziesz profesjonalne wygrodzenie strefy niebezpiecznej, takie jak słupki wygrodzeniowe czy bariery ochronne stalowe stosowane na przykład w trakcie prac budowlanych. Barierki stalowe mają tę zaletę, że można w łatwy i szybki sposób rozmieścić je w miejscu, które chcemy zabezpieczyć. Wszystkie dostępne we Wroled artykuły bezpieczeństwa to wyroby najwyższej jakości posiadające odpowiednie atesty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl