Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
10 oryginalnych pomysłów na oświetlenie sufitu ledami

oświetlenie sufitu ledamiZ doświadczenia wiemy, że oświetlenie sufitu, sprawia bardzo duże kłopoty każdemu klientowi. Najczęściej zadawane nam pytanie to: w jaki sposób oświetlić sufit w salonie? Postanowiliśmy przygotować zestawienie 10-iu najbardziej popularnych sposobów na oświetlenia naszego sufitu salonowego czy kuchennego. Mamy nadzieję, iż Nasze starania ku temu, ułatwią sprawę doboru oświetlenia. Wszystkie propozycje produktowe są z energooszczędnymi źródłami światła LED.

Jakie oświetlenie do łazienki będzie idealne? [PORADNIK]

łazienka z oświetleniem led

Oprawy led typu downlight, stały się niezmiernie popularnym rozwiązaniem oświetlenia led, stosowanego m.in. w łazienkach.

Są to lampy do montażu podtynkowego lub natynkowego, produkowane w sposób aby zapewniały bezpośrednio strumień światła.

Downlight’y led zbudowane są niemal całkowicie z aluminium a źródło światła idealnie rozprasza zastosowana mleczna przesłona.

Zakres zastosowania lamp led tego typu, jest niezwykle szeroki. Możemy je montować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz (tutaj są wymagane oprawy led o stopniu ochrony min. IP65).

Stosujemy jest zarówno w domu (najczęściej w łazienkach i salonach) jaki i biurach – miejscach pracy.

 
Profile aluminiowe LED - rodzaje i zastosowanie oraz montaż [PORADNIK]

profil aluminiowy led

W poniższym tekście, chcielibyśmy przybliżyć Państwu zagadania związanie z profilami aluminiowymi LED. Omówimy rodzaje profili led. Przedstawimy ich zastosowanie. Udzielimy także kilku wskazówek, które pomogą przy ich montażu. Mamy nadzieje, że Nasz artykuł w pełni wyjaśni i pomoże potencjalnym klientom, którzy są zainteresowani oświetleniem w technologii led.

Blebox InBox – kolejna nowość Blebox! Zwykły przycisk staje się przyciskiem inteligentnym!

Blebox InBox – kolejna nowość Blebox! Zwykły przycisk staje się przyciskiem inteligentnym!


Dopiero co rozpoczynamy rok 2018 a Blebox częstuje nas nowościami.
Jest nam ponownie bardzo miło, zaprezentować Wam nowy moduł Blebox jakim jest InBox!


InBox to niewielkich rozmiarów moduł, który pracuje w ekosystemie urządzeń Blebox.
Jest to kolejny kolejny moduł zaraz po pilotach uRemote, który umożliwi nam na sterowanie pozostałymi modułami Blebox zdalnie bez użycia telefonu czy komputera.

Czym jest InBox i gdzie znajdzie swoje zastosowanie?
Przy użyciu tego modułu, każdy zwykły przycisk (monostabliny) może stać się bezprzewodowym przyciskiem, który zostanie częścią inteligentnej instalacji Blebox.
Moduł Blebox InBox posiada własne zasilanie bateryjne, dlatego nie wymaga on od użytkownika żadnej ingerencji w strukturę przewodów w naszym obiekcie.
Moduł podpinamy do przycisku (monostablinego), wykonujemy kilka kroków opisanych w instrukcji obsługi i od tego czasu przycisk może być odpowiedzialny za sterowanie innym modułem Blebox.
InBox posiada 4 wejścia sterujące co oznacza, że do jednego modułu możemy podłaczyć np. przełącznik 4-klawiszowy, a każdy klawisz zaprogramować w ten sposób, że będzie on odpowiedzialny za sterowanie innym urządzeniem lub inną funkcją.
Jeden moduł InBox może również obsługiwać 4 przyciski i pełnić różne funkcje!

Moduł został już wprowadzony do sprzedaży i znajdziecie go w naszym sklepie – Blebox InBox!
Już wkrótce na naszym kanale YouTube pojawi się film, gdzie zaprezentujemy Wam moduł, podłączenie i parowanie z urządzeniami Blebox!

Prezentacja InBox Blebox: Uwaga!
Na dzień dzisiejszy tj. 29.01.2018 roku, moduł współpracuje z Blebox Shutterbox oraz Blebox Gatebox.
W niedługim czasie pojawi się aktualizacja oprogramowania dla pozostałych modułów Blebox, która umożliwi ich synchronizację InBoxa oraz pilotów uRemote!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl