Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
Jak oświetlić sklep odzieżowy? [REALIZACJA]

realizacja oświetlenia w sklepie odzieżowym

Realizacja u klienta w Oleśnicy koło Wrocławia.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka zdjęć z realizacji montażu oświetlenia sklepu odzieżowego u Naszego klienta.

Głównym zadaniem było rozświetlenie pomieszczenia i wyeksponowanie odzieży dla kobiet w salonie sprzedażowym.

Zastosowane zostały lampy typu Track Light w barwie neutralnej 4000K z wąskim kątem świecenia,montowane na szynę 1-fazową.

Oświetlenie schodowe LED - Poradnik z najlepszymi aranżacjami

aranżacja 1 podświetlanych schodów ledamiWielu Naszych klientów ma ogromny problem z dobraniem odpowiedniego oświetlenia schodowego.

W celu pomocy, przedstawiamy krótki artykuł, opisujący zagadnienia związanie z prawidłowym oświetleniem schodów. Przedstawimy schematy podłączenia czy opiszemy, jak podłączyć oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu.

Postaramy się także doradzić, jaka barwa opraw schodowych będzie idealna dla Nas. Opiszemy również zagadnienie związanie z oświetleniem schodowym 230V lub 12V.

Jak oświetlić lustro taśmą LED? Realizacja u klienta we Wrocławiu

Nie macie Państwo pomysłu jak oświetlić swoje lustro – czy to łazience czy w salonie? Poniżej przedstawiamy zdjęcia z Naszej realizacji u klienta. W bardzo łatwy sposób oraz tanim kosztem, możemy w nowoczesny sposób oświetlić lustro, dzięki taśmie LED oraz profilom aluminiowym, tworzącym ciągłą (idealną – bez widocznych punktów LED) linie światła.

Blebox InBox – kolejna nowość Blebox! Zwykły przycisk staje się przyciskiem inteligentnym!

Blebox InBox – kolejna nowość Blebox! Zwykły przycisk staje się przyciskiem inteligentnym!


Dopiero co rozpoczynamy rok 2018 a Blebox częstuje nas nowościami.
Jest nam ponownie bardzo miło, zaprezentować Wam nowy moduł Blebox jakim jest InBox!


InBox to niewielkich rozmiarów moduł, który pracuje w ekosystemie urządzeń Blebox.
Jest to kolejny kolejny moduł zaraz po pilotach uRemote, który umożliwi nam na sterowanie pozostałymi modułami Blebox zdalnie bez użycia telefonu czy komputera.

Czym jest InBox i gdzie znajdzie swoje zastosowanie?
Przy użyciu tego modułu, każdy zwykły przycisk (monostabliny) może stać się bezprzewodowym przyciskiem, który zostanie częścią inteligentnej instalacji Blebox.
Moduł Blebox InBox posiada własne zasilanie bateryjne, dlatego nie wymaga on od użytkownika żadnej ingerencji w strukturę przewodów w naszym obiekcie.
Moduł podpinamy do przycisku (monostablinego), wykonujemy kilka kroków opisanych w instrukcji obsługi i od tego czasu przycisk może być odpowiedzialny za sterowanie innym modułem Blebox.
InBox posiada 4 wejścia sterujące co oznacza, że do jednego modułu możemy podłaczyć np. przełącznik 4-klawiszowy, a każdy klawisz zaprogramować w ten sposób, że będzie on odpowiedzialny za sterowanie innym urządzeniem lub inną funkcją.
Jeden moduł InBox może również obsługiwać 4 przyciski i pełnić różne funkcje!

Moduł został już wprowadzony do sprzedaży i znajdziecie go w naszym sklepie – Blebox InBox!
Już wkrótce na naszym kanale YouTube pojawi się film, gdzie zaprezentujemy Wam moduł, podłączenie i parowanie z urządzeniami Blebox!

Prezentacja InBox Blebox: Uwaga!
Na dzień dzisiejszy tj. 29.01.2018 roku, moduł współpracuje z Blebox Shutterbox oraz Blebox Gatebox.
W niedługim czasie pojawi się aktualizacja oprogramowania dla pozostałych modułów Blebox, która umożliwi ich synchronizację InBoxa oraz pilotów uRemote!

oświetlenie led wroled

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl