Piloty uREMOTE - Nowość od firmy BLEBOX! - Prezentujemy jako jedni z pierwszych
Piloty uREMOTE - Nowość od firmy BLEBOX! - Prezentujemy jako jedni z pierwszych

NOWOŚĆ OD BLEBOX! 

Prezentujemy Wam piloty uRemote PRO i Basic jako jedni z pierwszych w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Blebox poczęstował nas kolejną NOWOŚCIĄ

Już za kilkanaście dni, w stałej sprzedaży, pojawią się bezprzewodowe piloty umożliwiające sterowanie modułami Blebox! 
Jako jedna z pierwszych firm w Polsce mamy zaszczyt zaprezentować Wam, pierwsze surowe zdjęcia pilotów oraz ich krótki opis.

 

 

 

W ofercie znajdzie się pilot w dwóch wersjach:
uRemote PRO oraz uRemote Basic.

Obie wersje będą dostarczały nam te same możliwości, jednak podział na wersję PRO i Basic nie jest przypadkiem. Pilot bezprzewodowy Blebox uRemote w wersji Basic oraz PRO będzie dostępny w wersji białej oraz czarnej. Różnica pomiędzy tymi wersjami polega na wykonaniu urządzenia.

Obudowa uRemote Basic wykonana jest niemal w całości z tworzywa. Pilot jest lekki i przyjemy w użytkowaniu. Przód urządzeń to 4 przyciski oraz niewielka dioda, która będzie nas informowała przez emitowanie różnych barw o statusie pracy.

Pilot Blebox uRemote PRO można odróżnić od wersji Basic już na pierwszy rzut oka. Boczna ścianka pilota uRemote PRO wykonana jest z polerowanego aluminium co z pewnością przypadnie Wam do gustu! Rewelacyjny zabieg ze strony firmy Blebox, jakim jest połączenie aluminium z tworzywem powoduje, że pilot wydaje się być bardziej prestiżowy. Wersję Basic od PRO różni również waga urządzenia.

Wersja PRO, mierząc organoleptyczne jest 2 razy cięższa. Z pewnością znajdą się zwolennicy lekkiej wersji Basic jak i cięższej wersji PRO. Wśród pracowników naszej firmy wroLED.pl zdania są podzielone – ja wolę czuć cięższy element w kieszeni aby mieć pewność, że urządzenie nadal znajduje się przy mnie. Wymiary urządzenia to ok. 70 x 40 x 12 mm czyli jest to element, który nie będzie wadził zarówno w kobiecej torebce jak i w męskiej kieszeni.

Absolutnym hitem jest znajdujące się w tylnej części urządzenia złącze Micro USB ,które umożliwi nam ładowanie pilota za pomocą zwykłej ładowarki do telefonu! Producent ocenia, że żywotność baterii w pilocie po jednym naładowaniu może wynosić nawet 2 lata! 

W naszej opinii bez względu na to czy jedno naładowanBlebox_uRemote_wroLED_plie wystarczy na 6 miesięcy czy na wspomniane wcześniej 24 miesiące, rozwiązanie to jest czymś wartym pochwały! Koniec z szukaniem baterii, koniec z dodatkowymi kosztami i koniec z sytuacją gdy w najmniej oczekiwanym momencie nasz pilot przestaje reagować, a my jesteśmy zmuszeni objechać kilka sklepów w poszukiwaniu odpowiedniego zasilania!

Teraz kilka słów o samej funkcjonalności pilotów uRemote
Piloty mamy zaledwie od kilkunastu godzin i nie zdążyliśmy jeszcze ich przetestować jednak w ciągu kilku najbliższych dni postaramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji. Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że piloty posiadają 4 w pełni programowalne przyciski. W najbliższych tygodniach producent do każdego moduły z serii Blebox ,udostępni nowy soft, dzięki któremu będziemy mogli połączyć piloty uRemote.

Dziś tj. 21.11.2017r ,prawdopodobnie pojawi się aktualizacja softu dla modułu Shutterbox i będzie to pierwszy moduł, który będzie współpracował z pilotami uRemote! Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian w oprogramowaniu pozostałych modułów jeden pilot umożliwi nam bezprzewodowe sterowanie oświetleniem, bramą garażową oraz roletami okiennymi!

Nowość jakimi są piloty Blebox uRemote PRO oraz Basic to kolejny ważny i z pewnością bardzo przydatny element w systemie Blebox, który umożliwi nam bezprzewodowe sterowanie domem. Teraz będziemy mogli sterować urządzeniami domowymi przez internet, aplikację wBox oraz przy użyciu pilotów uRemote!

W ciągu kilku najbliższych dni w naszym sklepie pojawią się piloty w sprzedaży dlatego zachęcamy do obserwowania naszej strony https://www.wroled.pl/blebox, gdzie znajdziecie wszystkie aktualnie dostępne produkty marki Blebox! Jeśli jesteś zainteresowany ceną lub rezerwacją pilota, możesz do nas napisać na adres shop@wroled.pl, a my poinformujemy Cię o cenie i możliwości złożenia zamówienia.

Na koniec kilka zdjęć produktu (przepraszamy za jakość :) )

uRemote Basic white & uRemote PRO Black

uRemote_Basic_white_Blebox  

uRemote_basic_white_blebox 

Blebox_uRemote_basic_white_1  

uRemote_Blebox_Basic_and_PRO

uRemote_PRO_Black_Blebox_wroLED  

Blebox_uRemote_PRO_and_Basic

 

 

 

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl