Profesionalne naświetlacze LED - wroLED

naświetlacze led

Naświetlacze LED to produkty wykonane w technologii LED, które są najczęściej stosowane do naświetlania czy też oświetlania głównie powierzchni zewnętrznych, tj. parkingów, placów, miejsc, które wymagają bardzo dobrego oświetlenia. Na to zastosowanie naświetlaczy LED wpływa ich specyfika wykonania. Wysoka odporność na czynniki zewnętrzne sprawia, iż zastosowań znajdziemy ogromną ilość.

Zastosowanie naświetlaczy ledowych

Naświetlacze LED z powodzeniem mogą być również stosowane jako główne oświetlenie magazynu czy wszelakiej powierzchni magazynowej. Znajdą zastosowanie jako oświetlenie wewnętrzne o ogromnej mocy, zastępując stare metahalogeny.

Naświetlacze LED to produkty wykonane w celu oszczędności energii. Wszystko jest spowodowane tym, iż światło diody LED jest maksymalnie emitowane. Obudowa naświetlacza LED jest wykonana w specjalistyczny sposób, by odpowiednio odprowadzić wytwarzane podczas pracy ciepło. Potwierdzona jest również ilość wytwarzanego ciepła.

Jest to 90% ciepła mniej w stosunku do starych metahalogenów. Naświetlacze LED to rozwiązanie niezmiernie ekonomiczne, pobierają około 80% mniej energii elektrycznej porównując je do swoich poprzedników w tej kategorii.

Absolutnie nie możemy pominąć również aspektu o promieniowaniu, mianowicie naświetlacze ledowe nie emitują promieni UV, a ich żywotności jest kilkanaście razy większa od tradycyjnego oświetlenia o dużej mocy.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu naświetlacza

Kupując naświetlacze musimy zwracać uwagę w szczególności na jego obudowę - im więcej aluminium tym lepiej, im cięższy tym lepszy. Dioda jest wtedy odpowiednio zabezpieczona przed wydobywaniem się dużej ilość ciepła i tym samym jej degradacją.

Jako wroLED prezentujemy w swojej ofercie profesionalne naświetlacze do zastosowań zewnętrznych. Gama propozycji jest tak szeroka, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.

Naświetlacze LED wroLED:

https://www.wroled.pl/pl/c/Naswietlacze-LED-seria-PRO/167

Zapraszamy do kontaktu.

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl