Zastosowanie paneli LED oraz ich montaż

Sklep internetowy wroLED z siedzibą we Wrocławiu poszerzył swoją ofertę o różnego rodzaju panele LED dostępne w różnych rozmiarach. Od najmniejszych, służących do oświetlenia dekoracyjnego, po panele ledowe o wymiarach 60x60, czy też 120x30.

panele ledowe

Użytkownik ma do wyboru dwa rodzaje montażu: podtynkowy oraz natynkowy. Wszystkie niezbędne akcesoria do tego typu montażu, są do nabycia w sklepie internetowym wroLED.

Nowoczesny wzór paneli ledowych oraz łatwość w montażu powoduje ogromne zainteresowanie wśród klientów. Są bardzo cienkie, co powoduje szeroką gamę zastosowań. Świecą jednolitym światłem (białym ciepłym bądź neutralnym), które niesamowicie oddaje prawdziwe kolory naświetlanych powierzchni. Panele LED w barwie neutralnej, idealnie nadają się do biur.

Kąt rozprowadzania światłą to 120º. Dzięki tej zalecie paneli LED, zaciemnione do tej pory przestrzenie, zostają pięknie rozświetlone. Z tego też powodu, bardzo często są stosowane w pomieszczeniach użytku publicznego, kuchniach, biurach, a nawet w magazynach czy halach produkcyjnych.

Montaż paneli LED

Najczęstsze miejsce montażu paneli ledowych to sufity podwieszane. Jeżeli nie macie Państwo takiej możliwości, dostępne są takie akcesoria jak ramki do paneli LED, służące do montażu natynkowego. 

Oszczędność energii elektrycznej!

Ogromny strumień światła, a mały pobór mają ogromny wpływ na wybór przez klientów tego typu rozwiązania. Panele ledowe są zamiennikami konwecjonalnych rozwiązań świetlówkowych, które pobierały ogromne zasoby energii. Panele są produkowane w kształcie kwadratu bądź prostokąta. Cienkie, a zarazem dobrze wykonane podłoże pozwala na prawidłowe odprowadzenie ciepła, co wpływa na żywotność paneli typu LED.

Zapraszamy do kontaktu z fachowcami dostępnymi w naszym sklepie internetowym Wroled. U Nas z pewnością wybierzesz zadowalające panele - https://www.wroled.pl/pl/c/Panele-LED-oraz-akcesoria/136 oraz otrzymasz profesionalne doradztwo i konkurencyjne ceny.

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl