Projektujemy oraz instalujemy oświetlenie LED!
Projektujemy oraz instalujemy oświetlenie LED!

Sklep Wroled to nie tylko sprzedaż ale i doradztwo oraz usługi! 

Nasza firma Wroled z siedzibą we Wrocławiu to szerokie spektrum działań skierowanych nie tylko do przedsiębiorstw! Obsługujemy każdego bez wyjątku! Asortyment sklepu skierowany jest również do osób indywidualnych, a my jesteśmy do Państwa dyspozycji. W związku z bardzo częstymi pytaniami odnośnie możliwości sprzedaży naszych produktów osobom prywatnym oraz pytaniami dotyczącymi możliwości montażu oferowanych przez nas produktów, pragniemy krótko opisać zakres naszych usług. 

Oświetlenie LED oraz inteligentne domy w sklepie Wroled

Zacznijmy jednak od tematu oświetlenia, który skierowany jest do osób indywidualnych - mieszkań, domów prywatnych ale i biur, przedsiębiorstw małych oraz dużych, hurtowni, hal magazynowych oraz produkcyjnych. 

TEMAT: OŚWIETLENIE i INTELIGENTNE SYSTEMY (INTELIGENTY DOM)

Oferujemy Państwu usługę projektowania i montażu oświetlenia LED wraz z doborem odpowiedniego asortymentu i możliwością zakupu bezpośrednio z naszego asortymentu (https://www.wroled.pl/).

Posiadamy bogate doświadczenie w instalacji oświetlenia LED i wykonywaniu opraw oświetleniowych LED zarówno do użytku codziennego - domowego, biurowego jak i przemysłowego. 

profile aluminiowe

Projektujemy i wykonujemy innowacyjne rozwiązania na wysokiej jakości produktach przy utrzymaniu bardzo rozsądnych cen. Obsługujemy każdego!

Fachowa pomoc przy doborze taśm i żarówek ledowych

Jeśli jesteś osobą indywidualną i potrzebujesz pomocy w doborze taśm LED, czy zasilaczy lub pomocy w połączeniu całego układu lub elementów składowych np. żarówek LED  - My Ci doradzimy, pomożemy, dostarczymy i przeprowadzimy instalację.

Dla Projektantów

Doradzamy w wyborze odpowiednich profili aluminiowych LED, doborze taśm lub innych źródeł oświetlenia. Wykonujemy indywidualne i niecodzienne oprawy oświetleniowe zbudowane na profesjonalnych profilach aluminiowych i innych podzespołach. 

profile aluminiowe led

Dla Przedsiębiorców

Doradzamy, świadczymy usługę montażu i wyposażamy w oświetlenie LED oraz asortyment BHP biura, szkoły, restauracje, puby, kluby oraz magazyny przemysłowe, hale produkcyjne, place, garaże i parkingi. 

oświetlenie led

Instalacja i konfiguracja systemów inteligentnych domów

Dodatkowo zajmujemy się instalacją i konfiguracją systemów Inteligentnych domów. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych i innowacyjnych modułów BLEBOX, które umożliwiają sterowanie oświetleniem LED, bramami, roletami i innymi urządzeniami zasilanymi napięciem 230V z pomocą telefonu komórkowego, tabletu czy komputera. Świadczymy również usługę instalacji systemów Fibaro oraz Zamel.

inteligentne domy

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl