Szynoprzewody - sklep wroLED
Szynoprzewody - sklep wroLED

W naszym sklepie Wroled.pl znajdziecie Państwa bardzo szeroki wybór produktów dotyczących szynoprzewodów. Co to jest w ogóle szynoprzewód? Kiedy warto się na niego zdecydować? Jakie są z niego płynące korzyści? Rozwiązanie jest to nowością na rynku i małe grono ludzi wie na czym polega. 

Zastosowanie - montaższynoprzewody nordic aluminium Trac wewnątrz budynków w celu przesyłania energii różnych mocy, od 25A do 5000A. Bezpieczeństwo instalacji które gwarantują szynoprzewody, powoduje że są stosowane jako główne linie zasilające. Modernizacja, konfiguracja na różny sposób jest także ogromną zaletą tego produktu.

W różnoraki sposób można skonfigurować system oświetleniowy montowany na szynoprzewodach, w pionie, w poziomie, na ścianie, suficie, odpowiednich do tego miejscach. Szynoprzewody można zwieszać za pomocą odpowiednich komponentów - tzw. wieszaków szynowych. Jest to ciekawa opcja dla np. dla projektantów, architektów. Możliwości zastosowania i konfiguracji jest naprawdę dużo, co przenosi się na coraz większe zainteresowanie wśród klientów, którzy poszukują oświetlenia LED. Źródła światła mogą być w uruchamiane wybiórczo, co daje doskonałe efekty świetlne a także przenosi się na koszty eksploatacji, pobór prądu.

Wykorzystanie szynoprzewodów

zawieszak liniowy

Szynoprzewody bardzo często są wykorzystywane przez właścicieli salonów sprzedażowych, galerii, w celu podkreślenia jakości konkretnego sprzedawanego produktu, do zwieszania reklam z podświetleniem oraz przede wszystkim tam gdzie główną rolę pełni jakość, efekt świetlny.

Wszystkie osoby zainteresowane zachęcam do zapoznania się z Naszą ofertą oraz ewentualnego kontaktu czy to @ czy telefonicznie, doradzimy, pomożemy w konfiguracji. W ofercie znajdą znajdą Państwo szynoprzewody w różnych kolorach, długościach oraz oprawy LED do szynoprzewodów różnego rodzaju. Polecamy produkty renomowanej firmy Global Track Nordic Aluminium - szynoprzewody czy oprawy do szynoprzewodów firmy Lival.

oprawa led do szynoprzewodu

Sprawdź także:

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl