NAPĘD BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ NA SZEROKIE SŁUPKI ETM-FOLD

NAPĘD BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ NA SZEROKIE SŁUPKI ETM-FOLD
  • promocja

NAPĘD BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ NA SZEROKIE SŁUPKI ETM-FOLD

Dostępność: duża ilość Wysyłka w: 3 dni
Producent: -
Kod produktu: ETM-FOLD
Ocena: 4
Cena: 1 736,00 zł 1 929,00 zł 1736.00
brutto
ilość szt.

towar niedostępny

Możliwość wymiany
lub zwrotu
Dostawa nawet
następnego dnia
Gwarancja na
wszystkie produkty

Opis

Automat do bram skrzydłowych – ETM-FOLD
Napęd ETM-FOLD przeznaczony jest do bram skrzydłowych, osadzonych na szerokich słupkach, gdzie głębokość osadzenia zawiasu wynosi nawet do 35 cm. Napęd ten jest kompatybilny ze skrzydłami o szerokości maksymalnej 2,5m oraz maksymalnej wadze 250kg*. Nasz produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co niewątpliwie pozwala mu zachować trwałość w nierównej walce z upływającym czasem oraz warunkami atmosferycznymi. Schludna, wykonana z wytrzymałego tworzywa obudowa chroni solidne silniki o mocy 80W oraz metalowe przekładnie, które napędzają skrzydła bramy za pomocą stalowych, łamanych ramion. W przypadku braku prądu siłowniki można wysprzęglić za pomocą dołączonych do zestawu kluczy i otworzyć bramę ręcznie.

Prosty i samodzielny montaż
Nasze napędy do bram bez problemu można zamontować samodzielnie, nie martwiąc się o utratę gwarancji. Nie inaczej jest w przypadku napędu ETM-FOLD, ponieważ produkt zaopatrzony jest w prostą i czytelną instrukcję. Z jej pomocą można w jedno popołudnie sprostać temu wyzwaniu, a później być dumnym z efektów swojej pracy. Pomocne będą również nasze filmiki instruktażowe na YouTube. Gdyby na etapie montażu pojawiły się jednak jakieś pytania – nie martw się. Nasz dział wsparcia technicznego pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Co ważne, ETM-FOLD nie wymaga przy montażu spawania, co bezsprzecznie czyni go jeszcze łatwiejszym w instalacji. Warto wspomnieć, że punkty montażowe można szybko wyliczyć używając naszego kalkulatora. Zakres pracy skrzydła bramy ustawiamy za pomocą regulowanych, magnetycznych wyłączników krańcowych.

Dowolność konfiguracji dzięki centrali ETM-DGF
Napęd bramy dwuskrzydłowej na szerokie słupki ETM-FOLD wyposażony jest w centralę sterującą ETM-DGL. Jest to konstrukcja oparta na sprawdzonym i od wielu lat niezawodnym sterowniku bram skrzydłowych ETM-DG2. Niezintegrowana bezpośrednio z siłownikami elektronika sterująca upraszcza konstrukcję napędu, co przekłada się na prostą obsługę, bezawaryjność i długoletnie zadowolenie z użytkowania napędu. Jak wiemy każda brama jest inna i każdy z użytkowników ma inne wymagania co do jej pracy. Z tego właśnie powodu pozwalamy na dosyć szeroką modyfikację parametrów centrali, co w rezultacie sprawia, że można je bez problemu dostosować do własnych potrzeb.

W centrali sterującej napędem skonfigurujesz między innymi:

miękki start/stop, który zapewnia odpowiednią kulturę pracy systemu,
automatyczne zamykanie bramy po otwarciu,
czas wyprzedzenia skrzydła pracującego na zakładkę,
funkcje furtki,
wartość parametrów przeciążeniowych zapobiegających zgnieceniom,
wartość zabezpieczenia czasowego.

Rozbuduj swój system wedle uznania
Napęd bramy na szeroki słupek ETM-FOLD posiada możliwość rozbudowy systemu i zastosowania wielu przydatnych rozwiązań:

-Wjazd obsługuje wielu użytkowników i brakuje pilotów? Nie martw się! Możesz zaprogramować ich aż 99.
-Często brakuje prądu, a nie chcesz ręcznie odblokowywać bramy? Użyj akumulatorów awaryjnego zasilania i ciesz się zdalnym otwieraniem niezależnie od warunków.
-Chciałbyś otworzyć gościom bramę ale jesteś jeszcze w pracy? Podłącz do napędu moduł GSM lub WIFI i ciesz się otwieraniem swojej bramy z każdego miejsca na ziemi.
-Pracujesz w ogródku i nie masz przy sobie pilotów ani telefonu? Wystarczy, że użyjesz zewnętrznego przycisku PZ-01.

Napęd bramy na szerokie słupki ETM-FOLD – skład zestawu:

1. Dwa siłowniki ETM-FOLD przeznaczone do automatyzacji bram skrzydłowych na szerokich słupkach. W komplecie z silnikami znajdują się przegubowe ramiona wraz ze sworzniami.

2. Cyfrowa centrala ETM-DGL, która jest mózgiem całego zestawu i pozwala na jego wygodną konfigurację.

3. Dwa czterokanałowe piloty PS-02 służące do sterowania pracą napędu. Z pewnością nie zajmą one dużo miejsca w kieszeni, a pozwolą wygodnie otwierać i zamykać bramę z odległości do 100m. Centrala sterująca rezerwuje 3 przyciski, a co za tym idzie, ostatni przycisk można wykorzystać przykładowo do sterowania napędem garażowym.

4. Komplet fotokomórek zapewnia ochronę użytkowników bramy w przypadku gdy przykładowo wjadą autem w światło zamykającej się bramy. W takiej sytuacji napęd zatrzyma ruch skrzydeł chroniąc auto przed uszkodzeniem i niewątpliwie kosztowną wizytą u lakiernika. Kolejną bezsprzeczną zaletą fotokomórek FK-02 jest możliwość regulacji kierunku płytki, co znacząco ułatwia montaż tego zabezpieczenia.

5. Lampa ostrzegawcza LED LS-U poinformuje użytkowników będących w okolicy bramy o działaniu automatyki. Wartym uwagi atutem lampy jest złącze antenowe, zapewniające możliwość podpięcia przewodu antenowego do centrali w celu polepszenia zasięgu.

6. Komplet dedykowanych mocowań pozwoli na prosty i szybki montaż na słupkach klinkierowych, kamiennych oraz betonowych.

Specyfikacja:

Parametry siłownika
Moc silnika - 24VDC 80[W]
Max. długość otwieranego skrzydła - 2.5 [m]*
Max. waga otwieranego skrzydła - 250 [kg]*
Minimalna szerokość słupka - 17 [cm]
Klasa szczelności IP55

Parametry centrali
Napięcie zasilające - 230V AC
Napięcie siłowników - 24V DC
Pobór mocy - 160 [W]
Częstotliwość odbiornika - 433.92 [MHz]
Max. zasięg sterowania - 100 [m]
Wymiary - 260x185x90 [mm]
Temperatura pracy -25~+65 C
Klasa szczelności - IP55
Ochrona Termiczna/ amperometryczna/ czasowa

DLACZEGO MY

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl