Kontakt
wroLED - sklep stacjonary z oświetleniem LED
ul Grota Roweckiego 168
Wrocław 50-001
NIP: 6141612168
Otwarte pon-pt: 8'30-16'30
Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
- 519 337 057
www.wroled.pl
e-mail: shop@wroled.pl
e-mail: bhp@incor.com.pl
Zaloguj się
Profil led GIZA 2MB srebrny anodowany + osłona mleczna HS22
0
towar niedostępny
lub zwrotu
następnego dnia
wszystkie produkty
Opis
Profil led GIZA 2MB srebrny anodowany + osłona mleczna HS22
Opisywany produkt to architektoniczny profil GIZA firmy KLUŚ wykonany z wysokogatunkowego aluminium w wersji anodowanej o długości 2 metrów. Jest on przeznaczony do montażu powierzchniowego oraz w profilu technicznym TEKNIK i pozwala na umieszczenie maksymalnie dwóch taśm LED o szerokości do 10 mm.
Profile architektoniczne GIZA są idealnym rozwiązaniem do tworzenia efektownych lamp oświetleniowych o dowolnej długości i kształcie, instalowanych w płaszczyznach pionowych lub poziomych. Ich kształt został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby oddawały ciepło w sposób bezpieczny i efektywny. Dzięki temu można je stosować wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania estetycznego, liniowego oświetlenia, a także w przypadku, gdy powierzchnia uniemożliwia bezpośrednie przyklejenie taśmy.
Profile Klusia GIZA mają odpowiednią głębokość, która w połączeniu z osłonką mleczną i taśmą LED COB, zapewnia idealne rozproszenie światła generowanego przez taśmy LED i zamaskowanie punktów świetlnych. Można do nich zamontować dedykowane osłonki mleczne, które chronią diody LED przed uszkodzeniem oraz gwarantują doskonałą odporność na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz palność.
Montaż profilu GIZA jest bardzo prosty. Profil można zainstalować za pomocą zatrzasków we wcześniej przygotowanym profilu technicznym TEKNIK lub na powierzchni przy użyciu sprężyn do wpustów GP lub zawieszek DP oraz specjalnych prętów przewodzących prąd.

ZASTOSOWANIE:
Profile z mocnym, liniowym źródłem światła LED znajdują zastosowanie jako główne oświetlenie pomieszczeń wewnętrznych oraz wykorzystywane są do rozświetlenia schodów, witryn meblowych i sklepowych, a także wnęk sufitów podwieszanych itp. Po uszczelnieniu do poziomu szczelności IP 67, przy zastosowaniu osłonek oraz zaślepek i silikonu DOW CORNING 799eu, profile mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności lub jako oświetlenie elementów architektury zewnętrznej np. elewacji budynków, podbitek dachowych, ogrodów i podjazdów itp.
PARAMETRY TECHNICZNE:
- Model: GIZA (B5556ANODA)
- Materiał: aluminium anodowane
- Dostępne osłonki: HS 22 - mleczna lub przezroczysta, LIGER 22 - mleczna, MUN 22 - matowa, G-L - mleczna lub przezroczysta, G-K - mleczna lub matowa
- Dostępne zaślepki końcowe: GIZA pełne, KOMPENSA-L pełne, KOMPENSA-K pełne
- Sposób mocowania: sprężyny powierzchniowe GP, sprężyny do wpustów KMA, zawieszki DP, profil TEKNIK
- Sposób uszczelniania: silikon DOW CORNING 799eu
- Wymiary (dł./szer./wys.): 200 cm/2,6 cm/1 cm
- Tolerancja długości: -0/+10 mm
- Waga: 352 g
- Certyfikaty: RoHS, CE, wzór chroniony
ZESTAW ZAWIERA:
1. PROFIL ALUMINIOWY GIZA ANODOWANY 2MB
2. OSŁONA MLECZNA DO PROFILU GIZA HS22 2MB
UWAGA! ZESTAW NIE ZAWIERA ZAŚLEPEK






