Kontakt
wroLED - sklep stacjonary z oświetleniem LED
ul Grota Roweckiego 168
Wrocław 50-001
NIP: 6141612168
Otwarte pon-pt: 8'30-16'30
Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
- 519 337 057
www.wroled.pl
e-mail: shop@wroled.pl
e-mail: bhp@incor.com.pl
Zaloguj się
Reflektor Zewnętrzny LED 3W z Kolcem Fern EasyFit 12V
towar niedostępny
lub zwrotu
następnego dnia
wszystkie produkty
Opis
Reflektor Zewnętrzny LED 3W z Kolcem Fern EasyFit 12V
Wyjątkowy reflektor o nowoczesnym, czarnym wykończeniu, zaprojektowany z myślą o prostym montażu na kolcu. Ciesz się precyzyjnym światłem dzięki źródłu COB, które zapewnia skupioną emisję, a kompaktowa wysokość 285 mm ułatwia dyskretne ustawienie. Odkryj produkt, który łączy elegancję i funkcjonalność w oprawie o stonowanej kolorystyce.
Specyfikacja techniczna
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Eleganckie wykończenie
Czarny kolor oprawy nadaje dyskretny, nowoczesny wygląd, dzięki czemu reflektor komponuje się z różnymi aranżacjami.
Skupione światło
Źródło COB zapewnia skoncentrowaną emisję światła, co pomaga w precyzyjnym doświetleniu wybranych punktów.
Odporność temperaturowa
Pracuje w zakresie temperatur -20 °C~+50 °C, co zwiększa niezawodność działania w zróżnicowanych warunkach otoczenia.
Zaawansowana technologia
Ciesz się precyzyjnym światłem dzięki technologii COB, która skupia emisję i ułatwia efektywne doświetlenie. Żywotność wynosząca 25.000 Horas oznacza długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany źródła.
Kluczowe cechy
Kompaktowa wysokość 285 mm oraz zwarte wykonanie z kolcem ułatwiają ustawienie reflektora. Wyraźny, czarny kolor podkreśla nowoczesny charakter produktu.
Przekonaj się sam!
Stwórz uporządkowany efekt świetlny za pomocą kompaktowego reflektora z kolcem i źródłem COB. Ciesz się eleganckim, czarnym wykończeniem oraz długą żywotnością 25.000 Horas.

