Zbliża się wielkimi krokami - Blebox TempSensor!

tempsensor

Blebox TempSensor Czujnik Temperatury Smart Home - Nowość od Blebox !

Zapowiadaliśmy pojawienie się nowych modułów Blebox kilkanaście dni temu.
Firma Blebox na rok 2019 przewiduje wprowadzenie kilku nowości, które urozmaicą system.

Pierwszym z modułów, który pojawi się już za kilka dni będzie miniaturowy czujnik temperatury TempSensor!
Moduł umożliwi nam monitorowanie temperatury z każdego miejsca na świecie dzięki aplikacji wBox oraz połączeniu z siecią WiFi!

W ciągu kilku najbliższych dni na naszym blogu, profilu Facebook oraz kanale YouTube pojawią się nowe wpisy, filmy i informacje dzięki, którym dowiecie się więcej na temat jednostki TempSensor.

Tym czasem przedstawiamy Wam kilka informacji o nowym module ! 

Kilka słów wstępu o module Blebox TempSensor
System Blebox, pozwala nam na stworzenie inteligentnej instalacji w naszych domach, biurach czy firmach.
Na dzień dzisiejszy mamy już wiele urządzeń, które umożliwiają nam m.in na sterowanie roletami, markizami,(...) (za pomocą Shutterbox), otwieranie bram garażowych (Gatebox), sterowanie oświetleniem (wLightBox, wLightBoxS, Dimmerbox), sterowanie urządzeniami 230V (SwitchBox oraz SwitchBoxD) oraz wiele innych.
Większość z aktualnie dostępnych modułów ma funkcję wykonawczą.
Nowy moduł jakim jest TempSensor wzbogaca system o moduły pomiarowe pracujące w sieci WiFi, na których nadmiar nie możemy narzekać :).

tempsensor wymiary

 

 

 • Kontrola z dowolnego miejsca na świecie!
  TempSensor pozwoli nam na odczytywanie temperatury przy użyciu smartfona z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem sieci oraz aplikacji wBox.

 • Zasilanie - nieprzerwana praca urządzenia!
  Moduł będzie zasilany przez złącze MicroUSB dzięki czemu może działać nieprzerwanie! Do zasilania wystarczy nam normalna ładowarka do telefonu.

 • Rejestracja zmian temperatury!
  Aplikacja pozwoli nam na rejestrowanie zmian temperatury w czasie dzięki czemu będziemy mieli możliwość analizy zmian w perspektywie czasu.

 • Zewnętrzna wodoodporna sonda!
  Urządzenie będzie wyposażone w zewnętrzna wodoodporną sondę, która będzie połączona 1 metrowym przewodem z modułem TempSensor.
  Zakres pomiaru temperatury dla sondy wynosi od -55°C do 125 °C.
  Taki typ sondy pozwala na zastosowanie czujnika w wielu różnych instalacjach - w miejscach zarówno suchych jak i wilgotnych!
  Idealne rozwiązanie do pomiaru temperatury w akwariach czy szklarniach.

 • Otwarte API!
  Osoby nieco bardziej zaawansowane z pewnością powinna ucieszyć informacja o otwartym API.
  Dzięki temu, moduł będzie można połączyć z wieloma innymi systemami na rynku, generować rozkazy GET do innych urządzeń i wiele więcej.KIEDY MODUŁ TEMPSENSOR BĘDZIE DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY?

Urządzenie TempSensor jest zupełnie nowym modelem. W pierwszej kolejności zostanie wypuszczona wersja testowa, która może być obarczona pewnymi brakami i niedoskonałościami.
Przewidywana data sprzedaży pierwszych modeli testowych to pierwsza połowa lutego 2019r.
Wersję testową polecamy osobom, które lubią nowinki testować nowe urządzenia oraz tym którzy są skłonni do przekazywania nam swoich uwag dotyczących koniecznych poprawek.

Po sprzedaży pierwszej partii testowej i po ok. 1 miesięcznym okresie testów, w przypadku gdy nie pojawią się istotne błędy czy problemy z modułami do sprzedaży trafi większa partia modułów TempSensor.


Na końcu niniejszego artykułu znajdziecie link do karty katalogowej produkty Blebox TempSensor gdzie znajdziecie również dane techniczne.

 

Gdzie kupić moduł Blebox TempSensor?
Nowy moduł tak jak wszystkie pozostałe jednostki Blebox znajdziecie w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym wroLED we Wrocławiu przy ulicy Grota Roweckiego 168.
Produkty dostępne na stronie pod linkiem : https://www.wroled.pl/blebox


Zachęcamy Was do śledzenia naszych wpisów na blogu, kanału YouTube oraz Fanpage Facebook gdzie na będziemy Was informować o pojawiających się nowościach !Pliki (1)

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl