Moduły Blebox - sterowniki inteligentnego domu
Moduły Blebox - sterowniki inteligentnego domu

Moduły Blebox to rozwiązanie unikalne na skalę światową.

Urządzenia Blebox do działania nie potrzebują dodatkowych urządzeń typu jednostka centralna czy hub.

Wystarczy zwykła siec WiFi. Po dołączeniu do niej urządzeń mogą być sterowane z dowolnego miejsca na Świecie. Bez skomplikowanej konfiguracji. Możesz zacząć od jednej „kostki” sterującej lampą czy roletą, a potem rozbudować swój własny Inteligentny Dom, dodając kolejne – według potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem ogólnym każdego modułu w niniejszym artykule.

Definiując, czym jest sterownik gateBox?

gateBox to pierwszy na świecie sterownik pozwalający na otwieranie i zamykanie bram, a także sprawdzanie ich stanu za pomocą smartfonów i tabletów, bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń i ukrytych opłat.

sterownik gatebox

Co to jest sterownik shutterBox?

shutterBox to sterownik przeznaczony do sterowania bezprzewodowo napędami rolet elektrycznych, markiz, ekranów projekcyjnych, etc. z wykorzystaniem smartfonów i tabletów, również z dowolnego miejsca na świecie.

sterownik shutterbox

 

Na czym polega sterownik swittchBox?

switchBox pozwala bezprzewodowo włączać lub wyłączać urządzenia elektryczne zasilane napięciem sieciowym 230V
o mody do 3kW. Można nim sterować obciążeniem za pomocą urządzeń mobilnych oraz komputerów osobistych z dowolnego miejsca na świecie.

sterownik switchbox

Co to jest kontroler wLightBox i jak działa?

wLightBox to najmniejszy na świecie, bezprzewodowy kontroler oświetlenia pozwalający sterować oświetleniem LED - kolorowym (RGB+W) oraz jednokolorowym. Obsługiwany przy pomocy nie tylko smartfonów i tabletów, ale również komputerów osobistych oraz innych współczesnych urządzeń.

Jego działanie oparte jest na technologii komunikacyjnej micro WiFi, która łączy w sobie zalety zarówno nisko energetycznego Bluetooth 4.1 jak i WiFi. Dzięki temu sterowanie jest możliwe zarówno w bezpośrednim zasięgu, jak i z dowolnego miejsca na świecie.

kontroler wLightBox

 

Gdzie zakupić moduły Blebox w dobrej cenie?

Więcej informacji o urządzeniach Blebox znajdziesz w naszym sklepie internetowym Wroled z siedzibą we Wrocławiu. Moduły i sterowniki możesz kupić po dobrych, konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do sklepu - nasi fachowy służą poradą. 

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl