Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości z naszego Bloga
Jak oświetlić lustro taśmą LED? Realizacja u klienta we Wrocławiu

Nie macie Państwo pomysłu jak oświetlić swoje lustro – czy to łazience czy w salonie? Poniżej przedstawiamy zdjęcia z Naszej realizacji u klienta. W bardzo łatwy sposób oraz tanim kosztem, możemy w nowoczesny sposób oświetlić lustro, dzięki taśmie LED oraz profilom aluminiowym, tworzącym ciągłą (idealną – bez widocznych punktów LED) linie światła.

10 oryginalnych pomysłów na oświetlenie sufitu ledami

oświetlenie sufitu ledamiZ doświadczenia wiemy, że oświetlenie sufitu, sprawia bardzo duże kłopoty każdemu klientowi. Najczęściej zadawane nam pytanie to: w jaki sposób oświetlić sufit w salonie? Postanowiliśmy przygotować zestawienie 10-iu najbardziej popularnych sposobów na oświetlenia naszego sufitu salonowego czy kuchennego. Mamy nadzieję, iż Nasze starania ku temu, ułatwią sprawę doboru oświetlenia. Wszystkie propozycje produktowe są z energooszczędnymi źródłami światła LED.

Jakie oświetlenie do łazienki będzie idealne? [PORADNIK]

łazienka z oświetleniem led

Oprawy led typu downlight, stały się niezmiernie popularnym rozwiązaniem oświetlenia led, stosowanego m.in. w łazienkach.

Są to lampy do montażu podtynkowego lub natynkowego, produkowane w sposób aby zapewniały bezpośrednio strumień światła.

Downlight’y led zbudowane są niemal całkowicie z aluminium a źródło światła idealnie rozprasza zastosowana mleczna przesłona.

Zakres zastosowania lamp led tego typu, jest niezwykle szeroki. Możemy je montować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz (tutaj są wymagane oprawy led o stopniu ochrony min. IP65).

Stosujemy jest zarówno w domu (najczęściej w łazienkach i salonach) jaki i biurach – miejscach pracy.

 

Jaka żarówka do lampki biurkowej?

Dobranie lampki biurkowej to bardzo ważny aspekt podczas oświetlania pomieszczenia biurowego czy też dziecięcego. Oświetlenie miejsca pracy, nauki powinno stać się priorytetem. Rodzaj światła wpływa na Nasze samopoczucie oraz możliwość łatwego skupienia się podczas pracy oraz nauki w przypadku dzieci, młodzieży. Najlepszym rodzajem lampek biurkowych to lampki z wymiennym źródłem światła. W przypadku awarii, nie ma konieczności wymiany całego produktu, lecz wystarczy dokupić inną żarówkę led. Wiąże się to z oszczędnością oraz łatwością wymiany.

jaka żarówka do lapmki biurkowej

Jeżeli lampka biurkowa ma wymienne źródło światła, najczęściej jest ono żarówką o gwincie E14. Żarówek tego typu jest mnóstwo na rynku. Z doświadczenia wiemy, iż najlepiej w takich przypadkach sprawdza się tzw. Żarówka ledowa „bańka”, lub inaczej nazywana „kulką”. Dzięki niej uzyskamy bardzo szeroki kąt światła. Pozwala nam to oświetlić duża część naszego miejsca pracy.

Jaka barwa ?

Jest udowodnione, że człowiek podczas pracy najlepiej czuje się przy oświetleniu barwą neutralną. Taką też polecamy do zastosowania w żarówkach biurkowych.

Jak dobrać żarówkę do lampki biurkowej?

Dobór żarówki ledowej do lampki biurkowej nie jest wcale taki prosty jak się nam wydaje. Pierwszą sprawą na którą musimy zwrócić uwagę to ilość miejsca na takową żarówkę. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zabranie ze sobą do sklepu takowej lampki biurkowej oraz wkręcenie na miejscu odpowiedniej żarówki. Jeżeli żarówka nie pasuje, sprzedawca na pewno pomoże w doborze innej, pasującej.

Druga sprawa to omawiana wcześniej barwa światła. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup żarówki o barwie neutralnej, z powodu reakcji Naszego organizmu na taki rodzaj światła. Nie czujemy się wtedy senni i bardzo łatwo jest się Nam skupić przy takim rodzaju barwy. Moc wymaganej żarówki ledowej powinna być w granicach od 4W do 6W, a strumień świetlny oscylować w przedziale 400-500 lumenów. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie.

Ile kosztują żarówki LED?

Ceny żarówek ledowych są naprawdę różnego. Od trzech złotych do kilkunastu złotych. Warto jednak ponieść ten jednorazowy koszt i zakupić żarówkę od znanego światowego producenta. Mamy gwarancję jakości oraz braku awaryjności przez długi okres czasu. Zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl