Oświetlenie LED dla firm

Oświetlenie do firm jest stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Pozwala wyróżnić biznes spośród innych, dać pracownikom i klientom przyjazne środowisko do pracy czy zakupów. Buduje atmosferę i klimat danego miejsca, nakierowując jego odbiorców na oczekiwane zachowania. Jest stosowane w firmach każdej wielkości — od niewielkich rodzinnych biznesów, do wielkich fabryk zatrudniających tysiące osób.

Lampy do firm wykorzystują zazwyczaj naturalną białą barwę światła dziennego ~4000K, która sprawia, że osoby znajdujące się w danym pomieszczeniu są mniej zmęczone i senne. Wiele badań przeprowadzonych w różnych firmach pokazuje, że to właśnie tego typu światło sprzyja najbardziej efektywnej i wydajnej pracy przez najdłuższy czas w ciągu dnia. Jest to szczególnie ważne w naszym kraju, gdzie naturalne światło słoneczne jest przez większą część roku dostępne jedynie przez niewielki wycinek dnia.

Jakie lampy do biura?

Po pierwsze należy zwrócić uwagę na koszty związane z eksploatacją. Polecane są tu przede wszystkim lampy LED do firm, które nie tylko pozwalają ograniczać koszty dzięki wysokiej energooszczędności, ale też wytrzymują wiele lat bez jakiejkolwiek konieczności ich serwisowania, czy wymiany. Każda zmiana lub naprawa oświetlenia to dodatkowe koszty i przede wszystkim stracony czas na poszukiwanie fachowców do ich wymiany, dlatego już na samym początku warto zainwestować w sprawdzone oświetlenie wysokiej klasy.

Drugim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest przeznaczenie poszczególnych źródeł światła. Inne zastosowanie w firmie będzie mieć reflektor szynowy, którym wyróżnimy np. poszczególne elementy ekspozycji, a zupełnie inne podtynkowy panel LED.

Lampy Wodoodporne 

Wybór oświetlenia do firmy musi odpowiadać temu, co dana firma chce zaoferować swoim klientom. Odpowiednie oświetlenie może być jednym z elementów budowania marki oraz przewagi nad konkurencją i warto odpowiednio wcześnie przemyśleć jego zastosowanie w odniesieniu do głównych celów przedsiębiorstwa.

Mogą to również być lampy bardziej specjalistyczne - takiej jak lampy wodoszczelne pasujące do łazienek, basenów czy nawet oczek.

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl