Oświetlenie LED do salonu

Salon jest najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w każdym domu. To właśnie do niego zapraszamy naszych gości i spędzamy w nim większość czasu, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Stanowi też zazwyczaj największy pokój w naszym domu lub mieszkaniu, co sprawia, że wymaga wielu źródeł światła. Oświetlenie do salonu musi sprawdzić się podczas uroczystego obiadu z rodziną, wspólnej kolacji ze znajomymi, jak również w trakcie codziennego relaksu przed telewizorem lub podczas gry na konsoli.

Lampy LED do salonu cechują się najwyższą energooszczędnością, co jest kluczowe ze względu na to, że w tym pokoju stosujemy najbardziej rozbudowane oświetlenie. Wykorzystanie ekologicznej technologii LED pozwala uzyskać wymierne oszczędności i chronić naszą planetę. Obecnie lampy LED pozwalają na niemal dowolny dobór mocy i barwy światła, dzięki czemu są równie przyjemne w odbiorze jak tradycyjne żarówki.

Na co zwracać uwagę wybierając oświetlenie do salonu?

Do najczęściej wybieranych i jednocześnie najbardziej ozdobnych lamp do salonu uznaje się zazwyczaj lampy wiszące lub żyrandole. Do bardzo wystawnych pomieszczeń można użyć żyrandoli kryształowych, które kojarzą się z luksusem i wspaniale załamują światło. W nowoczesnych i minimalistycznych salonach doskonale sprawdzą się za to lampy wiszące bez obudowy, ukazujące żarniki żarówek. Bardzo ważne jest, by pamiętać, że te elementy będą prezentować się tak samo idealnie zarówno wtedy, gdy są włączone, jak i wówczas, gdy ich nie zaświecamy.

Żarówki led

Miłośnicy sztuki i posiadacze wspaniałych kolekcji nie powinni zapominać o wyróżniającej mocy światła. Oświetlenie kierunkowe do salonu pozwala skupić wzrok odbiorcy na najlepszych okazach niezależnie od tego, czy jest to stylowy wazon, obraz znanego malarza, czy też kolekcja żołnierzyków z porcelany. W tak dużych pomieszczeniach, zawierających wiele różnych mebli oraz sprzętów, bez odpowiednich lamp ciężko jest zachować odpowiedni balans i harmonię. Dzięki światłu można też budować wydzielone enklawy spokoju. W tym celu możemy wykorzystać na przykład klasyczną, stojącą lampę z ciepłą barwą światła. Umieszczona przy wygodnym fotelu stworzy znakomite miejsce do czytania.

DLACZEGO MY

Pomoc

Pomoc techniczna


Masz problem z wyborem produktu? Zastanawiasz jaki produkt wybrać albo jak podłączyć instalację?
Sprawdź naszą stronę Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oświetlenia LED.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Opis wybranego towaru nie jest dla Ciebie wystarczający? 
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! 
Pisz do nas na "czacie", e-mailem: shop@wroled.pl lub dzwoń : 519 337 057  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl