Pilot Blebox uRemote PRO Biały

uRemote white.png

Pilot Blebox uRemote PRO Biały

Dostępność: duża ilość Wysyłka w: 24 godziny
Producent: Blebox
Kod produktu: UREMOTE-W-PRO
Ocena: 0
Cena: 169,00 zł 169.00
brutto
ilość szt.

towar niedostępny

Możliwość wymiany
lub zwrotu
Dostawa nawet
następnego dnia
Gwarancja na
wszystkie produkty

Opis

Pilot uRemote PRO pozwalający na sterowanie urządzeniami Blebox za pośrednictwem specjalnego pasma uWiFi. 
Wersja PRO od wersji Basic różni się wykonaniem obudowy. 
uRemote PRO wykonany jest częściowo z plastiku a częściowo z aluminium. 
Boki pilota wykonane z aluminium, sprawiają, że urządzenie jest cięższe i wygląda profesjonalniej oraz jest bardziej odporny na ew. uszkodzenia mechaniczne. 

Intuicyjna konfiguracja przy wykorzystaniu aplikacji wBox pozwala w krótkim czasie połączyć moduły Blebox z pilotem uRemote. 
Urządzenie wykonane z plastiku, posiada 4 przyciski funkcyjne. 
Niewielkich wymiarów ok. 70 x 40 x 10mm, idealnie pasuje zarówno do męskiej kieszeni jak i damskiej torebki. 
Pilot uRemote posiada wbudowany akumulator, którego czas pracy wynosi nawet do 2 lat po jednym ładowaniu. 
W tylnej części urządzenia znajduje się złącze micro-usb pozwalające na ładowanie urządzenia zwykłą ładowarką telefoniczną. 

Piloty uRemote swoją premierę miały w listopadzie 2017r i są nadal rozwijane przez producenta - firmę Blebox, jednak już dzisiaj pozwala na m.in sterowanie roletami okiennymi po połączeniu pilota z modułem Shutterbox! 
Docelowo, pilot pozwoli na obsługę każdego modułu Blebox komunikującego się za pośrednictwem sieci WiFi (producent stopniowo wdraża aktualizację dla pozostałych modułów Blebox)
Urządzenie posiada w pełni programowalne 3 przyciski oraz czwarty przycisk funkcyjny. 
Dioda LED zainstalowana w przedniej części obudowy informuje nas m.in o stanach funkcji. Przykład zastosowania po połączeniu pilota z modułem Shutterbox.
Urządzenie po odpowiednim połączeniu za pośrednictwem aplikacji wBox umożliwia nas m.in sterowanie roletą przy użyciu 3 przycisków. 
Każdy przycisk jest programowalny czyli każdy użytkownik może przypisać klawiszowi odpowiednią funkcję (góra/dół/stop) - przykładowo przycisk górny odpowiada za unoszenie rolety, środkowy jest sygnałem do zatrzymania rolety a 3-ci klawisz odpowiada za opuszczenie rolety. 

Przycisk czwarty (dolny) jest przyciskiem funkcyjnym. 
Za pomocą tego przycisku można m.in tworzyć "zakładki". Po wciśnięciu 4-tego przycisku funkcyjnego, dioda na pilocie zmienia barwę informując nas w jakim trybie działa pilot. 
Oznacza to, że pod każdą zakładką przyciski mogą sterować innym urządzeniem i pełnić różne funkcje. 
Dla przykładu, po wciśnięciu 4-tego przycisku zapali się dioda biała. Zakładkę "białą" programujemy przykładowo dla modułów shutterbox i klawisze 1-3 przypisujemy jak Otwórz/STOP/Zamknij. 
Kolejne wciśnięcie 4-tego przycisku , powoduje zapalenie się diody żółtej. W tej zakładce "żółtej" będziemy mogli zaprogramować pilot np. do obsługi modułu GateBox - otwierać , zamykać i zatrzymywać bramę. 
Pilot posiada 4 zakładki programowalne (biała, żółta, niebieska, zielona) czyli pozwoli to nam na 4 różne konfiguracje pilota! 
 

 

Produkty powiązane

DLACZEGO MY

Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl